+421 915 276 813 vykup@onz.sk

Výkup vysokonapäťových elektromotorov

Vitajte na webe ONZ.sk, ktorý sa špecializuje na výkup vysokonapäťových elektromotorov. Vaše staré a nepotrebné vysokonapäťové elektromotory odkúpime rýchlo a výhodne. Stačí nás kontaktovať a obratom vám poskytneme cenovú ponuku.

Výkup vysokonapäťových elektromotorov za výhodné ceny

Okrem vysokonapäťových elektromotorov sme v ONZ otvorení pre dopyt po rôznych iných typoch elektromotorov. Vykupujeme vysokonapäťové elektromotory rôznych typov ale tiež štandardné nízkonapäťové elektromotory, vrátane jednofázových aj trojfázových elektromotorov. Ak máte k dispozícii nepotrebné vysokonapäťové elektromotory a premýšľate nad ich predajom, pošlite nám viac informácií a určite sa dohodneme.

Prečo si pre výkup vysokonapäťových elektromotorov vybrať ONZ?

Rýchly výkup: Váš elektromotor vykúpime veľmi rýchlo. Celý proces môže podľa vašej súčinnosti prebehnúť už do pár dní. Vykupujeme rozličné typy elektromotorov v rôznych množstvách veľmi rýchlo.

Rýchla platba: Rýchla platba je samozrejmosť. Buď môže byť v hotovosti alebo prevodom na účet. Pri prevzatí motora dostanete peniaze okamžite, bez zbytočného čakania.

Osobný prístup: Každý vysokonapäťový elektromotor i každý zákazník je pre nás špeciálne dôležitý. Profesionálny prístup ku každému z vás je samozrejmosťou a to vrátane férového ohodnotenia za vaše elektromotory.

Sme odborníci na výkup vysokonapäťových elektromotorov

Rôzne typy elektromotorov vykupujeme už dlhé roky. Sme odborníci v oblasti a vieme vám poskytnúť najlepšiu ponuku. Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme všetky potrebné informácie.

Vysokonapäťový elektromotor – odkup

Ak máte prebytočný vysokonapäťový elektromotor, ktorý by ste radi predali a chceli by ste zaň získať spravodlivú cenu, neváhajte nás kontaktovať. Stačí poslať e-mail na našu adresu vykup@onz.sk spolu s bližšími informáciami alebo fotografiami vášho motora. Odpovieme vám v čo najkratšom čase s cenovou ponukou a informáciami o ďalšom postupe.

Rýchly výkup vysokonapäťových elektromotorov – celé Slovensko

V ONZ vykupujeme vysokonapäťové elektromotory po celom Slovensku. Vaša spolupráca s nami nie je iba obchodným vzťahom, ale aj príspevkom k udržateľnosti a prosperite životného prostredia. Starý elektromotor neskončí na skládke ale bude renovovaný alebo recyklovaný, či už v celku alebo niektoré jeho časti. Kontaktujte nás ešte dnes a zbavte sa nepoužívaných vysokonapäťových elektromotorov výhodne.

Výkup vysokonapäťových elektromotorov
Odkup vysokonapäťových elektromotorov
Vysokonapäťové elektromotory výkup

Kontaktujte nás

Ak máte elektromotory, zariadenia alebo materiály, ktoré by ste radi predali, neváhajte nás kontaktovať. Stačí nám poslať e-mail na adresu vykup@onz.sk alebo vyplniť kontaktný formulár nižšie. Odpovieme vám čo najskôr aj s cenovou ponukou a ďalším postupom.

Súhlas

14 + 5 =