+421 915 276 813 vykup@onz.sk

Elektromotory výkup

Vitajte na web stránke spoločnosti ONZ.sk. Špecializujeme sa na na elektromotory a ich výkup. Našou hlavnou misiou je pomôcť vám efektívne a zodpovedne sa zbaviť vašich nepotrebných a starých elektromotorov.

Elektromotory výkup ihneď

V ONZ sme stále pripravení na výkup elektromotorov všetkých typov, druhov, veľkostí a objemov. Bez ohľadu na to, či ide o malé elektromotory do domácnosti alebo veľké priemyselné elektromotory, sme tu, aby sme vám pomohli. Máme záujem o jednofázové aj trojfázové elektromotory.

Elektromotory výkup – výhody

Okamžitá platba: Pri prevzatí vašich elektromotorov vám ponúkame možnosť okamžitej platby, buď v hotovosti alebo prostredníctvom bankového prevodu, čím vám zabezpečujeme rýchly prístup k financiám.

Odkup rôznych objemov motorov: Bez ohľadu na množstvo elektromotorov, ktoré máte k dispozícii, máme záujem o ich výkup. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Seriózny prístup: Každá dohoda je pre nás dôležitá. Garantujeme seriózny prístup ku každému zákazníkovi a vždy sa snažíme ponúknuť za výkup výhodnú cenu.

Vykupujeme elektromotory po celom Slovensku

Počas celého procesu výkupu sme vám nonstop k dispozícii. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a radi vám pomôžeme. Máme záujem o elektromotory z celého Slovenska, či už ste z Novej Sedlice, Komárna či Námestova.

Za váš elektromotor vám výhodne zaplatíme

Za váš starý elektromotor vám výhodne zaplatíme. Zbavíme vás elektromotorov, pre ktoré už nemáte použitie alebo ste ich nahradili novšími typmi. Stačí nám poslať e-mail na adresu vykup@onz.sk spolu s bližšími informáciami, prípadne fotografiami vašich motorov. Budeme vás v čo najkratšej dobe kontaktovať s cenovou ponukou a navrhovaným ďalším postupom.

Elektromotory výkup 230V, 400V, 690V

Kontaktujte nás ešte dnes a zbavte sa vašich nepotrebných elektromotorov. Máme záujem o všetky typy elektromotorov, či už 230V, 400V, 690V alebo iné. Či už majú výkon v desatinách kW alebo stovkách kW či dokonca viac, radi by sme o nich vedeli viac.

Elektromotory výkup
Elektromotory výkup okamžite
Elektromotory výkup výhodne

Kontaktujte nás

Ak máte elektromotory, zariadenia alebo materiály, ktoré by ste radi predali, neváhajte nás kontaktovať. Stačí nám poslať e-mail na adresu vykup@onz.sk alebo vyplniť kontaktný formulár nižšie. Odpovieme vám čo najskôr aj s cenovou ponukou a ďalším postupom.

Súhlas

7 + 1 =